There isn't any images, Please upload via modules management in admin section
  • Galego
  • Español
25 Jul
There are no translations available.

Resultados da 123ª e 124ª Probas da Liga Galega de Agility organizada polo club Lobos de Naraío:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Alec” de Patas

2º: Rebeca Freire con “Nala” de Lobos de Naraío

3º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Patricia Maroño con “Maya” de Lobos de Naraio

3º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

 

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Laura Fuentes con “Bela” de Euskogal

2º: Julio Freire con “Alec” de Patas

3º: Rebeca Freire con “Nala” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Antonio Sanfíz con “Lucky” de Globus Natura

2º: Ivan García con “Chicote” de Euskogal

 

3º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

2º: Patricia Maroño con “Maya” de Lobos de Naraio

3º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Rosa Mendez con “Simba” de Mascoguau

2º: Julio Freire con “Asmoan” de Patas

 

 

Xulgaron as probas Rosa Méndez e Jorge Vázquez

Comparte esta noticia

Facebook
 
25 Jun
There are no translations available.

 

Resultados da 121ª e 122ª probas da Liga da Federación Galega de Agility organizada polo club Mascoguau:

 

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

 

1º: Rebeca Freire con “Nala” de Lobos de Naraío

 

2º: Julio Freire con “Alec” de Patas

 

3º: Laura Fuentes con “Bela” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

2º: Fernando Estevez con “Arya” de Agility Compostela

3º: Lucía Duro con “Tim” de Euskogal

Grao 2:

Categoría estándar:

 

1º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

 

2º: Anxo Rodríguez con “Haru” de Patas

 

3º: Lucas Currás con “Donna” de Ourencan

Categoría midi-mini:

 

1º: Julio Freire con “Asmoan” de Patas

 

2º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

 

3º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

Infantil:

1º Carmen Gunche con “Xeito” de Agility Compostela

2º Sabela Lens con “Rumba” de Mascoguau

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

 

1º: Rebeca Freire con “Nala” de Lobos de Naraío

 

2º: Laura Fuentes con “Bela” de Euskogal

 

3º: Julio Freire con “Alec” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

2º: Fernando Estevez con “Arya” de Agility Compostela

3º: Cristina Tarrio con “Gala” de Euskogal

Grao 2:

Categoría estándar:

 

1º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

 

2º: Javier Sánchez con “Wester” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

 

1º: Julio Freire con “Asmoan” de Patas

 

2º: Rosa Mendez con “Simba” de Canis Lucus

 

3º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

Infantil: Deserto

 

 

Xulgaron as probas Yago Ricoy e Anxo Rodríguez

 

Comparte esta noticia

Facebook
 
25 Jun
There are no translations available.

Resultados da 119ª e 120ª probas da Liga Galega de Agility celebrada en Cuntis e organizada polo club Agility Compostela:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Laura Fuentes con “Bela” de Euskogal

 

2º: Goretti Fernández con “Bruxa” de Agility Compostela

 

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

2º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

3º: Fernando Estevez con “Arya” de Agility Compostela

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Anxo Rodríguez con “Haru” de Patas

 

2º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

 

3º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

 

2º: Julio Freire con “Asmoan” de Patas

 

3º: Rocío Pereira con “Peka” de Patas

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

 

2º: Lucía Antelo con “Perla” de Mascoguau

 

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

2º: Christian Andrade con “Berna” de Patas

3º: Lucía Duro con “Cooper” de Euskogal

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

 

2º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

 

3º: Anxo Rodríguez con “Haru” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

 

2º: Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

 

3º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

 

 

Xulgou as probas Iván Amez

Comparte esta noticia

Facebook
 
22 Abr
There are no translations available.

 

Gañadores Liga Galega de Agility 2017 - 2018

No mes de marzo rematou a liga da Federación Galega de Agility 2017-2018. O podio para grao 2 e infantil é o seguinte:

Categoría estándar:

1º Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

2º Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

2º Julio Freire con “Asmoán” de Patas

3º Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

2º Hugo Otero con “Hada” de Patas

3º Sabela Lens con “Rumba” de Mascoguau

 

Comparte esta noticia

Facebook
 
13 Abr
There are no translations available.

 

Santiago de Compostela, 4 de abril de 2018

 

Resultados da 117ª e 118ª probas da Liga Galega de Agility celebrada en Padrón organizada polo club Euskogal:

117ª proba da Liga Galega de Agility:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: José Manuel Cabanas con “Bela” de Euskogal

2º: Julio Freire con “Alec” de Patas

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Ivan García con “Chicote” de Euskogal

2º e 3º desertos

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

2º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

3º: Lucas Currás con “Donna” de Ourencan

Categoría midi-mini:

1º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

2º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

3º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

118ª proba da Liga Galega de Agility:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Begoña Mallo con “Azul” de Euskogal

2º: José Manuel Cabanas con “Bela” de Euskogal

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Ivan García con “Chicote” de Euskogal

2º: Lucia Duro con “Tim” de Euskogal

3º: deserto

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

2º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

3º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

Xulgaron as probas Violeta Pereira, Julio Freire e Julia Rodriguez

 

Comparte esta noticia

Facebook
   
12 Mar
There are no translations available.

Información:

Comenzo da 117ª Proba:
09:30:
Presentación
10:00
Grao I
Grao II
Grao 0
Entrega de trofeos

Comenzo da 118ª Proba:
17:00
Presentación
17:30 
Grao I
Grao II
Entrega de trofeos

As inscripcions enviaranse a Esta dirección electrónica esta protegida contra spam bots. Necesita activar JavaScript para visualizarla , con copia a Esta dirección electrónica esta protegida contra spam bots. Necesita activar JavaScript para visualizarla antes do 27 de marzo.

Primeiro can: 7 euros
Segundo can: 4 euros
Infantil: 5 euros
Grao 0: 5 euros

Comparte esta noticia

Facebook