• Galego
  • Español
19 Feb

113ª e 114º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 18 de febreiro de 2018

Resultados da 113ª e 114ª probas da Liga da Federación Galega de Agility celebrada en Cartelle (Ourense) organizada polo club Ourencan:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

2º: Lucía Antelo con “Perla” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: José Manuel López con “Nami” de Canis Lucus

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

3º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Alec” de Patas

2º: Susana Pailos con “Xunco” de Compostela

3º: Daniel Álvarez con “Lucas” de Ourencan

Categoría midi-mini:

1º: Lucia Duro con “Tim” de Euskogal

2º: José anuel López con “Nami” de Canis Lucus

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

2º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

3º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

 

 

Xulgaron as probas Rosa Méndez, Julia Rodríguez e Lucas Currás

Comparte esta noticia

Facebook
 
21 Ene

111ª e 112º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 18 de xaneiro de 2018

O día 14 de xaneiro celebrouse en Porriño a 111ª e 112ª probas da Liga da Federación Galega de Agility.  Os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Juan Samperio con “Xana” de Patas

2º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

3º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

2º: Lucía Duro con “Tim” de Euskogal

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Silvia López con “Cata” de Patas

2º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

3º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Carlos Álvarez con “Narco” de Euskogal

2º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

2º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Chika” de Patas

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

2º: Silvia Núñez con “Nandito” de Mascoguau

 

 

Xulgaron as probas Violeta Pereira e Jorge Vázquez

Comparte esta noticia

Facebook
 
24 Dic

109ª e 110º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 18 de decembro de 2017

Onte celebrouse en Porriño a 109ª e 110ª probas da Liga Galega de Agility.  Os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Beatriz Roa con “Candela” de Patas

2º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

3º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

2º Lucía Duro con “Tim” de Euskogal

3º Ivan García con “Chicote” de Euskogal

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Julio Freire con “Chika” de Patas

3º Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

2º: Brais López con “Pelusa” de Mascoguau

3º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

Infantil:

1º: Hugo Otero con “Hada” de Patas

2º Samuel Freire con “Chika” de Patas

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

2º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

3º: Lucía Antelo con “Perla” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

2º Ivan García con “Chicote” de Euskogal

3º: Daniela Pérez con “Kalua” de Lobos de Naraío

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

2º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

3º: Beatriz Roa con “Candela” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

2º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

3º: Brais López con “Pelusa” de Mascoguau

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

2º Hugo Otero con “Hada” de Patas

 

 

 

Xulgaron as probas Yago Ricoy e Julio Freire

Comparte esta noticia

Facebook
 
30 Nov

107ª e 108º probas da Liga da Federación Galega de Agility

A proba foi organizada polo club Mascoguau e os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Juan Samperio con “Xana” de Patas

2º: Chema Cabanas con “Bela” de Euskogal

3º: Laura Taboada con “Peque” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Daniela Pérez con “Kalua” de Lobos de Naraío

2º: Alfonso Aguado con “Coke” de Euskogal

3º: Iván García con “Chicote” de Euskogal

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Chika” de Patas

2º: Alejandro Salas con "Lumy" de Patas

3º Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

2º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

3º: Ana María Martínez con “Rúa” de Mascoguau

Infantil:

Sabela Lens con “Rumba” de Mascoguau

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Laura Taboada con “Peque” de Patas

2º: Patricia Maroó con “Maya” de Lobos de Naraío

3º: Bea Roa con “Candela” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

2º: Iván García con “Chicote” de Euskogal

3º: Daniela Pérez con “Kalua” de Lobos de Naraío

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Alejandro Salas con “Lumy” de Patas

2º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

2º: Ana María Martínez con “Rúa” de Mascoguau

 

 

Xulgaron as probas Jorge Vázquez, Anxo Rodríguez e Alberto Ferrero

 

Comparte esta noticia

Facebook
 
05 Nov

105ª e 106º probas da Liga da Federación Galega de Agility

Santiago de Compostela, 29 de outubro de 2017

A proba foi organizada polo club Agility Compostela, en Cuntis e os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Chema Cabanas con “Bela” de Euskogal

2º: Ramón Fernández con “Nixie” de Euskogal

3º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

 

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Ina Wunschmann con “Foxy” de Lobos de Naraío

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

2º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

3º: Alberto Ferrero con “Paty” de Lobos de Naraío

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Ramón Fernández con “Nixie” de Euskogal

2º: Susana Pailos con “Xunco” de Agility Compostela

3º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

2º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

3º: Julio Freire con “Chika” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

2º: Alberto Ferrero con “Paty” de Lobos de Naraío

3º Diego Gómez con “Nano” de Mascoguau

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

 

Xulgaron as probas Julia Rodríguez, Alberto Ferrero, Rosa Méndez e Lucas Currás

Comparte esta noticia

Facebook
   
29 Sep

103ª e 104º probas da Liga da Federación Galega de Agility

Narahio, 24 de setembro de 2017

Hoxe celebrouse en Naraío a 103ª e 104ª probas da Liga da Federación Galega de Agility.  Os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Almudena Méndez con “Aura” de Lobos de Naraío

2º: Patricia Maroño con “Maya” de Lobos de Naraío

3º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º Sonia Ramos con “Nara” de Lobos de Naraío

2º José Manuel López con “Nami” de Canis Lucus

3º Daniela Pérez con “Kalua” de Lobos de Naraío

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Silvia López con “Cata” de Patas

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º Julio Freire con “Chika” de Patas

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoan” de Patas

2º: Diego Gómez con “Nandito” de Mascoguau

3º: Ana Martínez con “Rúa” de Mascoguau

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

2º: Patricia Maroño con “Maya” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

2º José Manuel López con “Nami” de Canis Lucus

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Silvia López con “Apu” de Patas

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Julio Freire con “Asmoán” de Patas

2º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

3º Ana Martínez con “Rúa” de Mascoguau

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

 

 

 

Xulgaron as probas Sara Iglesias, Yago Ricoy, Julia Rodríguez e Violeta Pereira

Comparte esta noticia

Facebook