• Galego
  • Español
22 Abr

 

Gañadores Liga Galega de Agility 2017 - 2018

No mes de marzo rematou a liga da Federación Galega de Agility 2017-2018. O podio para grao 2 e infantil é o seguinte:

Categoría estándar:

1º Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

2º Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

2º Julio Freire con “Asmoán” de Patas

3º Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

Infantil:

1º Samuel Freire con “Chika” de Patas

2º Hugo Otero con “Hada” de Patas

3º Sabela Lens con “Rumba” de Mascoguau

 

Comparte esta nova

Facebook
 
13 Abr

 

Santiago de Compostela, 4 de abril de 2018

 

Resultados da 117ª e 118ª probas da Liga Galega de Agility celebrada en Padrón organizada polo club Euskogal:

117ª proba da Liga Galega de Agility:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: José Manuel Cabanas con “Bela” de Euskogal

2º: Julio Freire con “Alec” de Patas

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Ivan García con “Chicote” de Euskogal

2º e 3º desertos

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

2º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

3º: Lucas Currás con “Donna” de Ourencan

Categoría midi-mini:

1º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

2º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

3º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

118ª proba da Liga Galega de Agility:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Begoña Mallo con “Azul” de Euskogal

2º: José Manuel Cabanas con “Bela” de Euskogal

3º: Alice Zahradnikova con “Bimba” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Ivan García con “Chicote” de Euskogal

2º: Lucia Duro con “Tim” de Euskogal

3º: deserto

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

3º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Nua” de Mascoguau

2º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

3º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

Xulgaron as probas Violeta Pereira, Julio Freire e Julia Rodriguez

 

Comparte esta nova

Facebook
 
12 Mar

Información:

Comenzo da 117ª Proba:
09:30:
Presentación
10:00
Grao I
Grao II
Grao 0
Entrega de trofeos

Comenzo da 118ª Proba:
17:00
Presentación
17:30 
Grao I
Grao II
Entrega de trofeos

As inscripcions enviaranse a Este enderezo de correo-e está a ser protexido de programas autómatas de envío de correo non sedexado, precisas activar o JavaScript para velo , con copia a Este enderezo de correo-e está a ser protexido de programas autómatas de envío de correo non sedexado, precisas activar o JavaScript para velo antes do 27 de marzo.

Primeiro can: 7 euros
Segundo can: 4 euros
Infantil: 5 euros
Grao 0: 5 euros

Comparte esta nova

Facebook
 
10 Mar

 

115ª e 116º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 5 de marzo de 2018

Resultados da 115ª e 116ª probas da Liga da Federación Galega de Agility celebrada en Narón organizada polo club Scintillas:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

2º: José Manuel Cabanas con “Bela” de Euskogal

Categoría midi-mini:

Deserto

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Juan Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

2º: Lucas Currás con “Donna” de Ourencan

3º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

2º: Mónica Álvarez con “Baffy” de Scintillas

3º: Sonia Ramos con “Nara” de Lobos de Naraío

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

2º: Rebeca Freire con “Nala” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Lucia Duro con “Tim” de Euskogal

2º: José Manuel López con “Nami” de Canis Lucus

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

2º: Susana Rey-Cabarcos con “Paco” de Euskogal

3º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

Xulgaron as probas Alberto Ferrero e Julio Freire

 

Comparte esta nova

Facebook
 
19 Feb

113ª e 114º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 18 de febreiro de 2018

Resultados da 113ª e 114ª probas da Liga da Federación Galega de Agility celebrada en Cartelle (Ourense) organizada polo club Ourencan:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

2º: Lucía Antelo con “Perla” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: José Manuel López con “Nami” de Canis Lucus

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

3º: Alejandro Caamaño con “Tato” de Euskogal

Categoría midi-mini:

1º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

2º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Alec” de Patas

2º: Susana Pailos con “Xunco” de Compostela

3º: Daniel Álvarez con “Lucas” de Ourencan

Categoría midi-mini:

1º: Lucia Duro con “Tim” de Euskogal

2º: José anuel López con “Nami” de Canis Lucus

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Pablo Meizoso con “Gina” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Núa” de Mascoguau

2º: Brais Blanco con “Pelusa” de Mascoguau

3º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

 

 

Xulgaron as probas Rosa Méndez, Julia Rodríguez e Lucas Currás

Comparte esta nova

Facebook
   
21 Xan

111ª e 112º probas da Liga Galega de Agility

Santiago de Compostela, 18 de xaneiro de 2018

O día 14 de xaneiro celebrouse en Porriño a 111ª e 112ª probas da Liga da Federación Galega de Agility, organizada polo Club Patas.  Os resultados foron os seguintes:

Mañá:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Juan Samperio con “Xana” de Patas

2º: Carlos Vázquez con “Ringo” de Patas

3º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

2º: Lucía Duro con “Tim” de Euskogal

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Silvia López con “Cata” de Patas

2º: Alberto Camba con “Marcus” de Mascoguau

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Jorge Vázquez con “Modia” de Mascoguau

2º: Laura Vidal con “Molly” de Patas

3º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

Tarde:

Grao 1:

Categoría estándar:

1º: Carlos Álvarez con “Narco” de Euskogal

2º: Diego Gómez con “Tea” de Mascoguau

Categoría midi-mini:

1º: Gael Rodríguez con “Bica” de Ourencan

2º: Christian Andrade con “Gen” de Patas

 

Grao 2:

Categoría estándar:

1º: Julio Freire con “Chika” de Patas

2º: Silvia López con “Cata” de Patas

3º: Yago Ricoy con “Avar” de Lobos de Naraío

Categoría midi-mini:

1º: Rosa Méndez con “Simba” de Canis Lucus

2º: Silvia Núñez con “Nandito” de Mascoguau

 

 

Xulgaron as probas Violeta Pereira e Jorge Vázquez

Comparte esta nova

Facebook